דברו איתנו
דברו איתנו

שנדבר?

להירשם ללימודים זו החלטה לא פשוטה, אבל להתייעץ איתנו - פשוט ממש.

הרשמה לניוזלטר
הרשמה לניוזלטר

רוצים לקבל עידכונים?

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו
ליצירת קשר – יש ללחוץ כאן

אלה ספיר גונן – מנהלת בית הספר

תפקיד
שם
סגנית המנהלת, ראש מינהל מורים,  רכזת טיולים
שלומית דבדבני
רכז מערכת השעות ד"ר ולדימיר שוחט
רכז פדגוגי, תקשוב, אתר ביה"ס, משלחות ועבודות גמר גיל רובינשטיין
רכזת בגרויות איה דג'אווי-מרק
אחראי בטחון אמיר מי-טל
רכזות החינוך החברתי ועיתון בית הספר שרית דרוקמן ואפרת נחימובסקי
רכזת מועצת תלמידים, מעורבות חברתית ותרומה לקהילה שרית דרוקמן
רכז נבחרות הספורט ורכז חינוך תעבורתי אבינועם ראוך
רכז מצוינות מדעית אפרת פרניק
רכזת עתודה מדעית טכנולוגית מיקי רודניקי
ספרנית בית הספר עפרה גרינפלד-פז
פסיכולוגית בית הספר דינה מאורי
לבורנטית  לביולוגיה לינס רפאל
לבורנטית לכימיה ופיזיקה יעל גדסי
מלווה את תוכנית "אקדמיה בתיכון" חגית פייגין
רכזת כיתות מב"ר שרון קורלנד

 
 

צוות מנהלה
תפקיד
שם
מנהלת הכספים של בית הספר אביבה כפרי
מזכירה פדגוגית איילה כהן
מזכירת המנהלת שרית סעד
מנהלת חשבונות ומזכירה מזל כץ
אחות בית הספר  חנה דמוביץ
אב הבית               איציק חצבני

 
 

רכזים ויועצות השכבות לשנה"ל תשע"ט
תפקיד
שם
רכזת כיתות ט' מיכל כהן
רכזת כיתות י' דלפין רוימי
רכזת כיתות י"א איה דג'אווי-מרק
רכזת כיתות י"ב שרון קורלנד
יועצת כיתות ט' שמרית קליין
יועצת כיתות י' איריס מימון דלשד
יועצת כיתות י"א, י"ב מילכה אלבק
פסיכולוגית בית הספר דינה מאורי

 
 

רשימת המחנכים בתשע"ט 
ט' 1 נועם יעקוביצקי
ט' 2 שמרית קליין
ט' 3 מיכל כהן
ט' 4 ויקטוריה גלזמן
ט' 5 גבי כהן
ט' 6 ורד דור
י' 1 דלפין רוימי
י' 2 שרית עסיס
י' 3 אמיר מי-טל
י' 4 בצלאל קאווה
י"א 1 ידידיה מוסקוביץ
י"א 2 אבינועם ראוך
י"א 3 איה דג'אווי-מרק
י"א 4    אפרת נחימובסקי
י"א 5 שרית דרוקמן
י"ב 1 שרון קורלנד
י"ב 2 רונית הרץ
י"ב 3 גיל רובינשטיין
י"ב 4 שלומית דבדבני

 

רכזי המקצוע לשנת הלימודים תשע"ט
 תנ"ך שמרית קליין
ספרות ויקטוריה גלזמן
לשון והבעה רונית זיידרמן
אנגלית חגית פייגין
אזרחות נועם יעקוביצקי
היסטוריה גיל רובינשטיין
מדעי המחשב דפנה מינסטר
הנדסת תוכנה מסלול סייבר יהודה אבני
מתמטיקה אסנת צמח
רכז מגמת ספורט אמיר מיטל
חינוך גופני אבינועם ראוך
של"ח שלומית דבדבני
ביולוגיה ד"ר פרחי וקסמן
מדעי החברה (סוציולוגיה, כלכלה, פסיכולוגיה) חנה בק
תקשורת שרית דרוקמן
כימיה בועז הדס
פיזיקה מיקי רודניקי
ערבית שרית עסיס
צרפתית דלפין רוימי
מזרחנות קרן ברקוביץ
רכזת מצוינות מדעית אפרת פרניק

 

נגישות